Başak & Jonathan ile birlikte “Returning to True Self" “Gerçek Kendine Dönüş”
9 - 15 Haziran 2019

Programımız gerçek doğamızla tekrar bağlantı kurarak, ebedi, manevi varlıklar olduğumuzu hatırlatacak şekilde tasarlandı.

Doğanın içinde, yeryüzünde kalmamıza ve bilincimizi, bu dünyanın ve kendi unsurlarımızı genişletmemize yardımcı olan en özel ve iyileştirici bir ortamda, titreşimimizi yükseltebilir, bağlantı kurabilir, iyileşmesi gerekenleri iyileştirebiliriz. Geri dön, gücü bul ve güçlü kal.

image

Yin & Yang ile Tanışın...

Başak, C-IAYT, 500RYT, Türk Amerikalı yoga öğretmeni ve terapisttir. Yoga geleneğine ve modern tedavi edici tekniklere dayanan bütünsel bir sağlıklı yaşam deneyimi sunmaktadır. Başak, herkese açık kalbiyle sevgiyi korurken, aynı zamanda bir şirket merdiveninin üstünde de çalışkan bir kadın. “Yoga ve Meditasyon Yoluyla Esneklik” kitabının da yazardır.

Jonathan, R.P.P., C.P.W.E. uluslararası müşterilerle çalışan bir titreşimli şifacı ve terapisttir. Öğrencilerine ( yogi ve yogini- yoga yapan adam ve kadınlara verilen isim) hayatta başarı ve uyumu sağlamak için fiziksel ve duygusal hastalıklardan kurtulmalarına yardımcı olur. Hayatını başkalarına sağlık, bereket, barış ve sevgi yaratmaya adamıştır.

image

Yoga & Meditasyon

Günde iki kez Yoga ve Meditasyon Seansları:
Sabah Programı 6:30: Vinyasa Yoga ve Meditasyon
Akşamüstü Programı 5:30: Yavaş Akış ve Canlandırıcı & Sangha

* Zaman gün doğumu ve gün batımına bağlıdır.

* Yoga Stilleri: Hatha, Vinyasa, Hizalanma, Canlandırıcı ve Tedavi edici, hepsi bireyin ihtiyaçlarına göre programlanmıştır. Açık seviye.

* Meditasyon Stilleri: Tantric Kriya meditasyon teknikleri

Her gün, ders programları arasında, gevşeme, plaj veya isteğe bağlı aktivelere (tekne turu, bisiklet turu, kayak, rüzgar sörfü vb.) zaman olacak.

9-15 Haziran Gerçek Kendine Dönüş programına katılım ücreti kişi başı 300.-USD’dir.

Dahil Olmayanlar:
* Yarım pansiyon konaklama
* Tekne Turu
* Datça Turu
* Tüm ek Aktiviteler (bisiklet kiralama, rüzgar-sörfü dersleri vb. diğer tüm aktivitelerimiz)

Rezervasyon için lütfen 0 533 598 32 94'ü arayınız.