Golden Key Bördübet su sporları meraklılarına muhteşem doğası içinde sayısız seçenek sunuyor.

Uzman spor eğitmenlerimiz ve rehberlerimiz eşliğinde sea kayak, kano, stand up paddle, wind surf gibi su sporlarıyla tatilinizi renklendirebilir, trekking ve dağ bisiklet turlarıyla Bördübet’in masalsı doğasını keşfedebilirsiniz.

image

Kano İle Balıkçılık

Kano balıkçılığı, yepyeni bir doğa sporu olup bölgeye özgü balıkları keşfetmek isteyen balık meraklıları için eşsiz bir deneyim. Sizler için özel olarak hazırladığımız oltalar ile Bördübet Koyu’nda ister sırtı çekebilir, isterseniz dip balıkçılığı turlarımıza katılabilirsiniz.

Windsurf (Rüzgar Sörfü)

Deneyimli eğitmenlerimizle 6 yaşından itibaren herkesin başlayabileceği bu spora 3 günde %100 öğrenme garantisi veriyoruz. Grup olarak ders alabileceğiniz gibi birebir özel eğitim programlarımıza da katılabilirsiniz.

image

Stand Up Paddling (Kürek Sörfü)

Suda batmayan bir board üstünde ayakta durup yine ayakta iken kürek çekebileceğiniz bu su üstü spor türü vücudunuzdaki bütün kasları çalıştırıyor. Board üzerinde size özel hazırladığımız plates, yoga veya workout aktivitelerine katılabilir ya da Bördübet’in eşsiz güzellikteki koylarında rehber eşliğinde tura çıkabilirsiniz.

image

Sea Kayaking

4000 yıl önce balık avlamak amacıyla Eskimolar tarafından geliştirilmiş bu deniz araçları günümüzde daha çok spor ve eğlence amaçlı kullanılıyor. Suyla teması kesen yapısı sayesinde uzun süre denizde kalabilen bu çok yönlü kano ile Bördübet ve Muğla’nın eşsiz güzellikteki koylarını keşfedebilirsiniz. Uzman rehberimiz eşliğinde otelimizden başlayarak Datça yarımadasının en güzel koylarına kürek çekebileceğiniz bu rotada ister Amazon Koyu’nda yüzebilir, isterseniz 7 Adalar’da güneşin batışını izleyebilirsiniz.