Tracey Grebinsky İle Yoga
1 - 10 Ağustos 2019

Tracey Grebinsky, İstanbul, Türkiye’de yaşayan bir Kanadalı Yoga eğitmenidir. Tracey 500 RYT Advanced hatha yoga teacher training certification‘a (Ileri Hatha Yoga Eğitmenliği Sertifikası) sahiptir. Tracey’nin uzmanlığı terapedik yoga üzerinedir.

Diplomasını Alternative Systems of Medicine from the Indian Board of Alternative Medicines’den almış olan Tracey, şu anda halen Clinical Nutrition and Holistic Health certification with The Academy of Natural Health Sciences ‘da eğitimine devam etmektedir.

Tracey, öğrencilerine kendi kendilerini güvende iyileştirebileceği alanlar sunmaktadır. Tracey’nin eğitim stili zarif bir seride Asana tekniklerini, meditasyon zamanını, pozitif nefes alma güçlendirme tekniklerini kapsamaktadır.
Tracey hakkında detaylı bilgi için www.tlgyoga.com veya www.tipitribal.net adreslerini ziyaret edebilirsiniz.

Özel Yoga Seansları

Özel seanslar, sizin için kişiselleştirilmiş pratiklerden oluşmaktadır.Özel seanslar güçlü dizilerden oluşan pratikler, nefes ve meditasyon teknikleri ve güçlendiren asanaların size göre kişiselleştirilmesinden meydana gelmektedir. Birlikte pratikleri uygulayarak senin vücüt duruşunu güçlendirecek, esneklik arttıracak ve vücüt duruşunda olan hataları düzelterek sürekli oluşan kronik ağrıların önüne geçecek, uygulayacağımız meditasyon teknikleri ile açık zihnimizi oluşturarak depresyon ve kaygıların önüne geçeceğiz. Senin için kişişelleştirilmiş seanslar fırsatı ile bugünkü ve gelecekteki yaşamınında kullanabileceğin sana göre tasarlanmış egzersiz programlarını yaratacağız.

Grup Dersleri

Grup Hatha dersleri kendiniz gibi kişilerle hareket ederek ve bu enerjiyi beraber hissetmeniz için güzel bir fırsattır.Tracey’nin grup derslerinde teknik olarak düzenlenmiş asanalar ve bununla birlikte doğru nefes alma teknikleri ile devamedipsonunda derin rahatlama seansı ile sona ermektedir. Grup derslerimiz odaklanmış ve kaygısız bir ortamda gerçekleştirilmektedir.

* 08-09 arası
* 18-19 arası grup ders
* İsteğe bağlı özel seans için rezervasyon yapılması rica olunur