Etkinlik

Bördübet Golden Key’de doğa ve su sporlarından kalan zamanınızı sosyal alanlarımızda aile ve dostlarınızla değerlendirebilirsiniz.

Sağlıklı Yaşam

Golden Key Bördübet’te tam özlediğiniz doğal yaşamı sunuyoruz. Köy bahçesinden biberinizi, domatesinizi, patlıcanınızı toplayabilir; bu doğal mahsullerle hazırlanan lezzetli yemeklerle sağlıklı beslenmenin tadını çıkarabilirsiniz.

DOĞA SPORLARI

image

Doğa Yürüyüşü

Muğla’nın el değmemiş doğasında daha önce keşfedilmemiş rotalarda yürümek, toprak ve doğa kokusunu içinize çekmek size zindelik ve güç kazandıracak. Türkiye’nin en uzun yürüyüş rotası olan Karia Yolu üzerinde düzenlediğimiz günü birlik hiking ve trekking turlarında spor yaparken doğayla ve tarihle baş başa kalacak, unutulmaz bir deneyim yaşayacaksınız.

Dağ Bisikleti

Türkiye’nin en uzun yürüyüş rotası Karia Yolu’nda pedal çevirmeye hazır mısınız? Muğla’nın el değmemiş doğasında, orman ve köy yollarında, Datça yarımadasının el değmemiş koylarında kendi sınırlarınızı çizebileceğiniz heyecan dolu bisiklet turlarını kaçırmayın! Zorluk derecesine göre size uygun 3 parkurdan birine katılabilir ya da gün batımı konseptli aktivitelerimize dahil olabilirsiniz.

Tenis

Tenis kortunda açık havada spor yapmanın keyfini sürebilirsiniz.