Su Sporları

Golden Key Bördübet su sporları meraklılarına muhteşem doğası içinde sayısız seçenek sunuyor.

Uzman spor eğitmenlerimiz ve rehberlerimiz eşliğinde sea kayak, kano, stand up paddle, wind surf gibi su sporlarıyla tatilinizi renklendirebilir, trekking ve dağ bisiklet turlarıyla Bördübet’in masalsı doğasını keşfedebilirsiniz.

image

Kano keyfi

İlki M.Ö. 8000’li yıllarda bugünkü Hollanda’da üretilmiş kano yüzyıllar boyunca insanın suyla olan ilişkisinde en önemli araç olmuş, çok da fazla şekil değiştirmeden günümüze kadar gelmiştir. Bugün kano sporu dünyanın her köşesinde farklı amaçlarla yapılmakta, aynı zamanda 1936’dan beri Olimpiyatların da önemli bir disiplini arasında yer almaktadır. Bu keyifli sporun tadını çıkarmak için Bördübet ideal bir konuma sahiptir. Size konaklamanız boyunca kanoyla gezi keyfi diliyoruz.

Windsurf (Rüzgar Sörfü)

Deneyimli eğitmenlerimizle 6 yaşından itibaren herkesin başlayabileceği bu spora 3 günde %100 öğrenme garantisi veriyoruz. Grup olarak ders alabileceğiniz gibi birebir özel eğitim programlarımıza da katılabilirsiniz.

image

Stand Up Paddling (Kürek Sörfü)

Suda batmayan bir board üstünde ayakta durup yine ayakta iken kürek çekebileceğiniz bu su üstü spor türü vücudunuzdaki bütün kasları çalıştırıyor. Board üzerinde size özel hazırladığımız plates, yoga veya workout aktivitelerine katılabilir ya da Bördübet’in eşsiz güzellikteki koylarında rehber eşliğinde tura çıkabilirsiniz.

image

Sea Kayaking

4000 yıl önce balık avlamak amacıyla Eskimolar tarafından geliştirilmiş bu deniz araçları günümüzde daha çok spor ve eğlence amaçlı kullanılıyor. Suyla teması kesen yapısı sayesinde uzun süre denizde kalabilen bu çok yönlü kano ile Bördübet ve Muğla’nın eşsiz güzellikteki koylarını keşfedebilirsiniz. Uzman rehberimiz eşliğinde otelimizden başlayarak Datça yarımadasının en güzel koylarına kürek çekebileceğiniz bu rotada ister Amazon Koyu’nda yüzebilir, isterseniz 7 Adalar’da güneşin batışını izleyebilirsiniz.