Yeme & İçme

Doğal, leziz ve her gün taze

Açık büfe akşam yemeklerinde de eşsiz lezzetlerimizle hizmetinizdeyiz. Mevsimlik sebzelerle yapılan zeytinyağlılar; çeşit çeşit otlarla hazırlanan mezeler; en lezzetli et, tavuk ve balık yemekleri; taptaze meyveler ve tatlı çeşitleri sizi bekliyor.

Tazelenin

Arzu eden konuklarımız özel detoks ve diyet menümüzü tercih edebilir, Halep keçilerimizin sütüyle yaptığımız organik besinlerin tadını çıkarabilirler.

Doğanın Lezzetleri

Yemeklerimizde çevre köylerden gelen lezzetleri ve bahçemizde geleneksel yöntemlerle yetiştirdiğimiz ürünleri kullanıyoruz.

Her gün yörenin özgün ürünleriyle taze olarak hazırlanan yiyeceklerimiz; bahçemizde yetişen domatesler, biberler ve salatalıklar; doğal meyvelerle yaptığımız reçeller; organik yumurtalardan hazırladığımız çeşit çeşit omletler ve taptaze ekmekler eşliğinde açık büfe kahvaltımızla güne leziz ve sağlıklı bir başlangıç yapabilirsiniz.

Özel Tatlar

Ada’nın büyülü ortamında a’la carte öğle ve akşam yemekleri; Ada’nın 360 terasında size özel hazırladığımız içecekler, fırınımızdan taptaze ürünlerle 5 çayları ve yeşillikler içinde barbekü keyfi de sizi Golden Key Bördübet’te bekliyor.